Aydınevler mh.Sanayi Cad.Preveze Sok.No:8/B Maltepe/İstanbul 0216 366 54 61 Sabah : 09:00 - Akşam: 22:00

Hakkımızda

Tatlan Lokum 1976 yılında İstanbul, Fatih ilçeşinde kurulmuştur. İstanbul ve çevresinde öncelikli olarak lokum çeşitleri ile ün salmış ardından akide şeker üretimi, hediyelik lokum ve çikolatalar ile kaliteyi özenle harmanlayıp özenle üretimine devam etmiş ve bugünlere gelmiştir.

Marmara bölgesine özgü yöresel tatları ile Tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek için 2010 yılında firma içerisine Lokumbox markasını ekleyerek www.lokumbox.com e-Ticaret sitesi kurulmuştur.Tatlan Lokum sizlere en doğal tatları sunmaya devam etmektedir.

Tatlan Lokum üçüncü kuşağın baba mesleğini seçmeleriyle; Tatlan Lokum İstanbul Fatih Vefa mahallesinde ki imalathanesini büyütmek istemiş ve İstanbul Maltepede ki imalathanede üretime devam etmektedirler. Burada günümüzün şartlarına göre en son teknoloji ile imalatlarını sürdürmekte ve hala devam etmektedir.

Tatlan Lokum, Lokumbox markası ile imalattan başlayarak müşterilerine sunuma kadar aynı kalite ve titizlikle lokum, akide şekeri ve hediyelik lokum üretimine devam etmektedir. İnsanların damak tadına hitap eden bu geleneğin, gelecek kuşaklar ile sürmesi ümidiyle…